Про підприємство

Комунальне підприємство Київської обласної ради «Бородянкатепловодопостачання» засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області і є комунальним унітарним підприємством.

КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, на потреби опалення населення, бюджетних і соціальних установ, та підприємств міста Бородянка. Послуга гарячого водопостачання Підприємством не надається. КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» експлуатує 12 котельних.

Паливно-енергетичними ресурсами, що використовуються Підприємством для виробництва теплової енергії, є природний газ, тверде паливо (дрова та брикети) та електроенергія.

Загальна встановлена теплова потужність Підприємства складає 18,9 Гкал/год. Середня завантаженість по підприємству складає 39,6%.

Відповідно до обсягів реалізації теплової енергії структура споживачів, що користуються послугами підприємства становить: населення — 42%, бюджетні організації — 54%, інші споживачі — 4%.